Co nám přináší ayurveda

Ayurveda se používá více než 5.000 let a pochází z indických Himálají. Je to ucelený medicinský systém, uznávaný Světovou zdravotnickou organizací, zaměřený na harmonizaci těla i duše. Hlavní důraz je kladen na správnou stravu, bylinnou léčbu a masážní procedury.

bylinky

Námi prováděné masáže mají nejenom hluboce relaxační účinek, ale především prokazatelný léčebný efekt. Přístup k našemu klientovi je vždy individuální, stejně jako volba, co nejvhodnějšího, speciálně připraveného léčivého oleje a bylinek, kterými se navozuje v těle rovnováha dos (životní energie). Masáže organickými oleji se považují v ayurvedě za klíčový faktor k dosažení dlouhověkosti, neboť nastolují rovnováhu v těle i mysli tím, že podporují cirkulaci přinášející buňkám v tkáni živiny a odvádějí škodlivé toxiny z těla. Masáže pročišťují, regenerují, udržují sílu a energii. Taktéž podporují dýchací systém, krevní oběh, snižují hladinu stresových hormonů, zlepšují pohyblivost, snižují depresi, posilují imunitu, zvláčňují pokožku, podporují spánek, posilují zrak a svalstvo, působí protizánětově a pozastavují růst rakovinových buněk.

masáž

Ayurveda je vhodná a učinná pro lidi všech věkových kategorií. Všechny námi používané ayurvedské oleje jsou prvotřídni kvality, za studena lisované. V kombinaci s himálajskymi bylinami tak mají nejenom vyživovací, ale i zároveň čistící účinek na kůži, tkáně i klouby.

masáž ganéša

Léčebné masáže a procedury konáme jako posláni. Naším cílem je předávat v tomto uspěchaném, stressujícím světě prastarou moudrost našich dávných předků s přáním, aby působila blahodárně na Vaše tělo i duši.
O tom se můžete přesvědčit při návštěvě
našeho salonu ayurvedy.

Hana a Manoj Thakurovi