Velmi dobře si v každodenním styku s našimi klienty připomínáme stoupající tlak moderní doby na člověka, který se negativně odraží jak v jeho psychickém, tak i fyzickém zdraví. Proto jsme do našeho prodeje zahrnuli nejkvalitnější doplňky stravy i exotické byliny dovážené ze zemí, kde ještě ruka člověka nestačila zasáhnout, a tak se ještě stále může místní lid věnovat pěstování a sběru bylin bohatých na spousty účinných složek. Síla bylin je samozřejmě v dnešní době velmi ovlivněna kvalitou půdy, čistotou ovzduší a růstem v přirozeném prostředí /namísto umělého, skleníkového pěstování/- tyto ukazatele jsou zárukou té nejvyšší kvality.

V naší nabídce najdete především ayurvédské produkty dovážené z oblasti Himalají, ale i produkty dovážené z dalších vyhlášených zemí na přírodní medicínu, jako je Čína, Peru, Mexiko či Brazílie. Z těchto zemí nabízíme také zdravé přírodní plody, které zaručí velmi zdravé mlsání a zároveň dodají tělu mnoho zdraví prospěšných látek. Zboží dostáváme od přímých dodavatelů, kteří je šetrně balí do speciálních vakuových sáčků, skleněných či kovových obalů, aby zdraví prospěšné látky zůstaly uchovány po co nejdelší dobu. Zároveň garantujeme, že zboží je dováženo v krátkých časových intervalech, pouze po malém množství, takže nedochází k znehodnocení v důsledku dlouhého skladování.

Ještě bychom rádi představili ayurvédskou kosmetiku, která zahrnuje produkty pro veškerou péči o celé tělo a právem se může nazývat přírodní pro svoje šetrné technologické postupy zpracování a použití kvalitních substancí, získaných zásadně lisovaním za studena a za pomocí nejenom sušených ale i čerstvých rostlinek, což je v dnešních výrobních postupech, pro velkou náročnost výroby, takřka ojedinělá věc.

Pevně věříme, že si všichni uvědomujeme jedinečnost a krásu nejen našeho života, ale i existence naší úžasné planety, a tak budeme žít v souladu s prostředky, které nám byly dány přírodou jako jeden velký dar, a podpoříme tak nejenom kvalitu našeho zdraví, které leží pouze v našich vlastních rukou, ale i kvalitu prostředí, které tu jednou zanecháme pro naše děti. Prodejem přírodního zboží podporujeme práci drobných zemědělců, kteří zasvětili svůj život produkci kvalitních výrobků pro obohacení a zkvalitnění našeho života. VY, nákupem těchto produktů, podporujete spolu s námi projekt DOBRÝ ANDĚL, pro dětské onkologické pacienty, kam budeme každoročně přispívat.

Najdete u nás:

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí až pátek: 9:00 - 17:30

Sobota a neděle: zavřeno.